A középmezőnyhöz tartozó Tatabánya ellen ikszelt az U17-es csapatunk a regionális bajnokság kiemelt nyugati csoportjában.

VFC USE–Tatabányai SC
1–1 (0–0)
Veszprém. Vezette: Török Gyula. VFC USE: Lendvai – Hajdu, Mayer, Kovács, Magyar, Köcski (Buvári 73.), Lunka, Kruppa, Bogdán (Szakács 55.), Horváth, Légrády. Vezetőedző: Boromisza Dániel.
Tatabányai SC: Lovas – Alexovics, Venczák-Csobolyó, Ásó, Veréb, Járóka, Szabó, Horthy, Juhász (Kéri 80.), Kiss, Becsei. Vezetőedző: Wéber Balázs.
Gólszerzők: Mayer (88.), ill. Kiss (75.).
Boromisza Dániel: - Akadtak nagyon jó egyéni teljesítmények, de csapatszinten nem voltunk túl jók. Megint pontrúgásból kaptuk a gólt, de egy nagyon szép Mayer-találattal sikerült egyenlítenünk. Nem elég, ha csak 5-6 játékos akar nyerni, mindenkinek sokkal jobban akarnia kell a sikert.


