2026. április 5. U19

Egyre közelebb a hőn áhított érem!

Veszprém-Nagykanizsa 4-1 (2-1)
 

Nagy tétje volt a Kanizsa vendégjátékának. Egy hazai győzelem esetén egyik bronzéremre "hajtó" ellenfelünket sikeresen lerázhattuk magunkról. Ennek tudatában léptek pályára lányaink. 
A mérkőzés forgatókönyve azonban átírta a történéseket, mert a Kanizsa a 8.percben egy szerencsésen lecsorgó labdából gólt szerzett. 0-1. Ezek után nagy erőket mozgósított csapatunk a gólszerzés érdekében. Előbb Szelényi Niki, majd Fogl Adri bombáit hárította a kapufa, amikor a kapus már verve volt. A 19.percben aztán megtört a jég. Hannig Viki szép kiugratás után magabiztosan helyezett a kapuba. Tovább folytattuk a nyomást és a fiatal Tamás Eszti egy remek elfutás után okosan passzolta el a labdát a kifutó kapus mellett a jobb alsó sarokba. 2-1. 
A második félidőben nagyon taktikusan játszott csapatunk, ügyelve arra, hogy a feltámadó széltől támogatott ellenfél még számottevő gólhelyzetig se jusson. Eközben is folyamatosan veszélyeztettünk és az újabb két gól (Hannig Viki, Simon Ivett) mellett számos helyzetet dolgoztunk ki. Így alakult ki a 4-1-es megérdemelt győzelem. Óriási gratuláció jár lányainknak, akik bebizonyították, hogy egy jó ellenfél ellen, hátrányból is tudják érvényesíteni akaratukat.
A csapat: Gertner Luca, Sirhán Nadin, Kádi Milánné, Szelényi Niki, Simon Ivett, Jarjabka Éva, Weisz Bogi, Fogl Adri, Hannig Viki, Tamás EsztiVörös Nóri, Orbán Brigi, Vajas Zsani, Galambos Doroti, Angyal Fruzsi, Bozsoki Klau, Hered Petra. Gratulálunk !
                                                                                                                         Rugovics Vendel szakmai ig.