MLSZ U19 Regionális Bajnokság Közép-Nyugat
IKARUS-Maroshegy - VFC USE  0:4
Kezdő: Paksi - Burdi, Vojnity, Cser, Matejkó - Török, Fehér, Ács - Szücs, Nagy, Márcsik
Cserék: Takács, Rehus, Borbély, Dömötör, Sudár, Páhy, Kötél
G.: Vojnity, Török, Nagy, Ács

05.17-én kedden az Ikarushoz látogattunk. Az őszi meccs pokoli nehéz volt. Hátrányból felállva nyertünk 4-3-ra itthon az utolsó percben. Ez alapból motiválttá tette a társaságot, az meg pláne, hogy tudtuk, eldőlhet az arany sorsa. A mérkőzés elején egyből magunkhoz vettük a kezdeményezést, majd egy nagyszerű szögletvariációból Vojnity Vitya megszerezte a vezetést. A félidei 0-1 után volt 1-2 helyzete a házigazdának, de Török Geri találatánál megtörtek. Nagy Ákos és Ács Gergő góljai pedig már nagyobb arányúvá tették a győzelmet. Büszke vagyok a csapatra, nagyszerű volt a hozzáállás. 1 meccs még vár ránk a Főnix ellen, ami hiába lesz tét nélküli, mindent megteszünk érte, hogy győzelemmel fejezzük be a szezont.