MLSZ U19 Regionális Bajnokság Közép-Nyugat
VFC USE - Soroksár SC 3:2
Kezdő: Paksi - Stupián, Varga, Schőnig, Burdi - Török, Jánó, Bóka - Babai, Janás, Kovács
Cserék: Nagy, Kötél, Mészáros, Meczner
G.: Bóka, Török, Babai, ill., Ladányi, Stohmayer

04.17-én a Soroksárt fogadtuk. Ellenfelnünk 22 győzelemmel és 1 vereséggel (tőlünk 0-1 ősszel) érkezett hozzánk. Mi egy döntetlennel és 19 győzelemmel (3 elmaradt meccsel) a tarsolyunkban vártuk az összecsapást. A soroksári meccset is parázs hangulat, küzdelem, a bajnokság szintjéhez mérten sokkal nagyobb iram jellemezte. Ugyanerre számítottunk most is. Mindez be is következett.

Álomszerű kezdést produkáltunk, 26 perc elteltével 3-0-ra vezettünk. Emellett játékban is domináltunk. Bár akadtak hibák, de bátran felvállaltuk a labdakihozatalokat az ellenfél nyomása alatt is.

A 2. játékrész is hasonlóan indult. A különbség annyi volt, hogy az rémálomszerű volt. Az 54. Percben ismét nyílt volt a mérkőzés: 3-2. Nem hiába bíztam a csapatomban. A lélektani hátrány ellenére is maradt tartásunk, észbe kaptunk, és álltuk a sarat a hármas sípszóig. Voltak még helyzetek mindkét oldalon, de maradt az eredmény.

Nagyon büszke vagyok az összes játékosomra, hatalmas munkát tettek a mérkőzésbe fizikálisan és mentálisan egyaránt!

Most a lényeg, hogy mindenki szerény és alázatos maradjon, hogy elérjük a kitűzött célunkat!