MLSZ U19 Regionális Bajnokság Közép-Nyugat
VFC USE - Főnix-Gold FC 2:1
Kezdő: Héninger - Burdi, Varga, Sudár, Kovács - Török, Bóka, Leidl - Janás, Jánó, Márcsik
Cserék: Babai, Nagy, Paksi, Vojnity, Fehér, Stupián
G.: Varga, Babai

Nehéz mérkőzésre számítottunk az odavágó alapján, hiszen decemberben 2-0-ról sikerült 2-4-re nyernünk Fehérváron. A játék minőségét nézve nagyszerű első félidőt produkáltunk. 4-5 góllal is vezethettünk volna, viszont nem tudtuk értékesíteni a helyzeteinket. Az ellenfél pedig egy pontrúgást követően megszerezte a vezetést. A Főnix a 2. játékrészben még mélyebben védekezett, így nehezebb volt feltörni őket. Csapatom aztán ismét bizonyította, hogy az utolsó pillanatokban is képes megfordítani rangadókat. A 82. percben Varga Áron egalizált egy fejessel. A 88. percben Babai Ádám tüzelt kiszorított helyzetből a hosszú felsőbe, beállítva a 2-1-es végeredményt.
Gratulálok az egész csapatnak! Bíztató összteljesítmény volt a szezon meccséhez közeledve (VFC USE – Soroksár SC), addig viszont fókusz a soron következő találkozón!