Sorozatban hatodszor nyert legfiatalabb versenykorosztályunk.

MLSZ Kiemelt U12 Dél-Nyugat
2020.10.24. 15:30
VFC USE - Kaposvári Rákóczi BFLA 3:2
G.: Kovács, Lévai, Magyar, ill., Pál, Takács

Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, tavalyi meccsek során hol ők, hol mi nyertünk. Egy büntető után szerzett vezetést a Kaposvár, amit szintén egy 9-méteres következett, amiből egalizáltunk. Innentől mi kezdeményeztünk, de a vendégek kontrái is veszélyesek voltak. A félidő végén remekül kihasználtunk egy rendezetlen védelmi játékhekyzetet, így már mi vezettünk. Második félidő vége felé egy remek támadás végén, egy csuki- csuki után már 3:1 volt a csapatomnak. Innen még egy hátul eladott labda után közelebb lépett az ellenfél, de a győzelem nem forgott veszélyben. Gratulálok a csapatomnak, hogy fordítani tudtunk, remek sorozatban vagyunk, 6/6! A félszezont a MOL Fehérvár otthonában zárjuk, amely csapat hibátlan mérleggel, egy kapott góllal áll a tabella élén. Hajrá fiúk!