Fejlődés a mutatott játékban...
A városi stadion adott otthont a futsal torna második fordulójának. Az Almádi DSK csapata ellen kezdtük a napot. Úgy küldtem őket pályára, hogy nem fordulhat elő az,ami két hete, hogy egy félidő előnyt adunk ellenfelünknek. Kértem, hogy az elejétől kezdve élesek legyenek. Nagyszerűen alkalmazták a megbeszélt elemeket és a labdakihozatalainkból rendre helyzetekig jutottunk. Nagyon sajnáltam a Srácokat, mert szépen játszottak, nagyon sok helyzetig jutva, szinte mindent kihagytak és az ellenfél két kapuralövéséből két gólt kapva, 2-1es vereséget szenvedtünk. A második mérkőzésen a Balatonalmádi SE csapatával játszottunk, ahol szintén a mérkőzés nagy részében domináltunk és pont ebből kifolyólag, érthetetlen módon mindkét félidőben becsúszott egy-egy két perces rövidzárlat és kaptunk 3-3 gólt ezekben a percekben, amiből már sajnos nem tudtunk visszajönni. 6-3 lett a vége. A harmadik mérkőzésünk a Balatonfüred gárdája ellen zajlott. Sokáig kiélezett volt a párharc, de a gyerkőcök mindenáron győzni akarása és a nap szépen történő zárása motiválta őket és fölényesen, 4-1 arányban nyertünk. Az eredmények ma nem igazán tükrözik azt amit ma láttam a játékosaimtól, mert végig tudatosan csinálták a dolgaikat és nagyon szép, látványos dolgokat láttam tőlük. Összességében azt kell, hogy monjdam, hétről hétre még ha picit is, de fejlődünk és aminek nagyon örülök, hogy a motiváltsgukkal a jó játék is párosul. Természetesen még rengeteget kell tanulni, de mivel mindenki vevő rá és segítségként fogadja el a kritikát, ezért sokkal gyorsabban teszik magukat túl a dolgokon és törekednek a jóra. Én személy szerint nagyon büszke vagyok rájuk, de ahogy látom és érzem, a Szülők is. Szerencsére újra csak dícsérhetem őket is és köszönöm Nekik.


