2026. március 24. U13

Első tavaszi idegenbeli mérkőzés

Balatonfüredi USC - VLS VESZPRÉM U13    3-4   Gsz.: Szeles Márk, Bóczi Balázs, Bóczi Krisztofer, Kész Péter

Ismét egy fizikálisan erősebb csapat ellen találkoztunk. Volt olyan játékosuk, aki kétszer nagyobb volt, mint nálunk egy ketten. Éppen ezért kértem, hogy a sok, rövid passzos játékunkat fokozottan erőltessük, mert párharcban és sebességben elnyomnak minket. Jól is kezdődött a mérkőzés, szögletből becsavarva Szeles Márk lőtt szép gólt, majd jött a már már sajnos szokásosnak mondható rövidzárlatunk és 4(!!!) perc alatt kaptunk 3 gólt, ezzel beállítva a félidei eredményt. Szünetben megbeszéltük, hogy az akarati tényezőkön fog múlni, hogy tudunk e fordítani, vagy kapunk még néhány gólt. Elkezdődött a második félidő és 180 fokos fordulatot véve óriási akarattal a Bóczi testvérek és a Kész Peti góljaival megfordítottuk a mérkőzést. Külön kiemelném a Bóczi Krisztofert, aki óriási munkát tett bele a mérkőzésbe és semmi sem szeghette a kedvét, ő eldöntötte, hogy ma a csapatunk nem kaphat ki, a többiek követték őt és a vezérletével megnyertük a meccset. Jó érzéssel töltött el, hogy némi beszéd után ekkorát tudunk változtatni a hozzáállásunkon és jó volt látni a Srácok örömét és hallani a végén a hangos "Veszprém" kiáltást. Gratulálok a játékosaimnak.