U19
2018.07.20.
Veszprém
Felkészülési mérkőzés VFC USE - Devecser 3:5
2018.07.25.
Pét
Felkészülési mérkőzés Péti SE(felnőtt) - VFC USE 2:3
2018.08.01. Felkészülési mérkőzés Devecser(felnőtt) - VFC USE 4:8
2018.08.07. Felkészülési mérkőzés Várpalota - VFC USE 0:14
2018.08.15. Felkészülési mérkőzés PELC - VFC USE 1:1
2018.08.17. Felkészülési mérkőzés Ajka FC - VFC USE 2:5
2018.09.01. Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Iváncsa 5:0
2018.09.08. Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Diósd 2:1
2018.09.22. Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE -  Dunaújváros 4:1
2018.09.30. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály BUSC - VFC USE 1:6
2018.10.06. 16:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Ikarus 16:0
2018.10.11. 16:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Százhalombatta - VFC USE 0:4
2018.10.19. 15:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Főnix 5:2
2018.10.24. Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Dunaharaszti - VFC USE 1:2
2018.10.27. Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Holler FC - VFC USE 3:8
2018.10.31. Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Gárdony - VFC USE 1:8
2018.11.07. Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Érd 16:0
2018.11.17. Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Taksony 13:0
2019.01.19. Felkészülési mérkőzés VFC USE - MOL VIDI U17 3:3
2019.01.26. Felkészülési mérkőzés Szombathelyi Haladás - VFC USE 0:1
2019.02.06. 18:00 TÉLI KUPA VFC USE - FC Zirc 4:1
2019.02.08. 18:00 TÉLI KUPA VFC USE - Gyulafirátót SE 7:1
2019.02.10. 15:00 TÉLI KUPA VFC USE - Balatonalmádi SE 0:5
2019.02.17. 13:00 TÉLI KUPA VFC USE - Nemesvámos LSE 5:1
2019.02.20. Felkészülési mérkőzés VFC USE - Devecser SE 5:0
2019.02.23. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Dunaharaszti SE 5:0
2019.03.03. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Iváncsa KSE - VFC USE 1:4
2019.03.09. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Diósdi TC - VFC USE 1:1
2019.03.30. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Balatonfüredi USC 8:4
2019.04.03. 15:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Ikarusz-Maroshegy - VFC USE 1:3
2019.04.13. 16:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Százhalombattai VUK SE 7:0
2019.04.18. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Dunaújváros PASE - VFC USE 1:6
2019.04.21. 11:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Főnix-Gold FC - VFC USE 1:2
2019.04.27. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztál VFC USE - Holler UNFC   
U17
2018.08.04. 17:00 Felkészülési mérkőzés Kisláng(felnőtt) - VFC USE 2-5
2018.08.15. Felkészülési mérkőzés PELC - VFC USE  0-5
2018.08.17. Felkészülési mérkőzés Ajka FC - VFC USE 0-1
2018.09.01. Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Iváncsa 4-1
2018.09.08. Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Diósd 6-0
2018.09.22. Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Dunaújváros 0-2
2018.09.30. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály BUSC - VFC USE 0-11
2018.10.06. 14:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Ikarus 1-0
2018.10.11. 14:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Százhalombatta - VFC USE 0-10
2018.10.19. 17:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Főnix-Gold FC 2-0
2018.10.24. Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Dunaharaszti - VFC USE 1-3
2018.10.27. Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Holler FC - VFC USE 0-8
2018.10.31. Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Gárdony - VFC USE 0-9
2018.11.03. Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Érd 5-0
2018.11.17. Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Taksony 6-0
2019.01.19. Felkészülési mérkőzés VFC USE - MOL VIDI U16 0-2
2019.01.26. Felkészülési mérkőzés Szombathelyi Haladás - VFC USE 3-0
2019.02.02. 10:00 Felkészülési mérkőzés VFC USE - Paks FC 4-0
2019.02.09. Felkészülési mérkőzés Gyirmót FC Győr - VFC USE 7-1
2019.02.23. Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Dunaharaszti SE 10-0
2019.03.02. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Iváncsa KSE - VFC USE 0:4
2019.03.09. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Diósdi TC - VFC USE 0:4
2019.03.30. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Balatonfüredi USC 3-1
2019.04.05. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Ikarusz-Maroshegy - VFC USE 2:2
2019.04.13. 14:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Százhalombattai VUK SE 12:0
2019.04.18. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Dunaújváros PASE - VFC USE 3:0
2019.04.21. 13:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály Főnix-Gold FC - VFC USE 2:1
2019.04.27. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ III. osztály VFC USE - Holler UNFC   
U16
2018.08.04. 11:00 Felkészülési mérkőzés VFC USE - Ferencváros U15 2-5
2018.09.07. Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye VFC USE - Herend 12-2
2018.09.15. Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye VFC USE - Úrkút 28-0
2018.09.19. Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye PELC - VFC USE 2-5
2018.09.29. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye Magyarpolány - VFC USE 0-8
2018.10.14. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye Ajka Kristály - VFC USE 0-36
2018.10.26. Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye Sümeg - VFC USE 0-7
2018.10.30. 15:00 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye VFC USE - TIAC 19-0
2018.11.01. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye VFC USE - Ugod 35-1
2018.11.07. Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye VFC USE - Devecser SE 15-0
2019.01.12. Pápa - Kupa (Pápa)   II.hely
2019.03.20. 18:00 Felkészülési mérkőzés VFC USE - Fűzfői AK 5-1
2019.04.01. 16:00 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye Herendi PSK - VFC USE 0:10
2019.04.07. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye Úrkút SK - VFC USE 0:8
2019.04.10. 17:00 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye VFC USE - Pápai ELC 7:0
2019.04.17. 17:30 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye VFC USE - Magyrpolány SE 11:3
2019.04.28. 14:00 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye TIAC VSE - VFC USE  
U15
2018.07.31. 10:00 Felkészülési mérkőzés Siófok - VFC USE                                                 0-1
2018.08.14.  Felkészülési mérkőzés VFC USE - Dunaújváros 2-0
2018.08.21. 11:00 Felkészülési mérkőzés VFC USE - Mészöly 11-0
2018.08.25. Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Tatabánya 2-1
2018.09.05. Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály Ménfőcsanak - VFC USE 1-20
2018.09.08. Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Csákvár 11-0
2018.09.15. Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály Siófok - VFC USE 0-5
2018.09.22. Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Gárdony 25-0
2018.09.30. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály HOLLER FC - VFC USE 0-11
2018.10.06.12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Viadukt SE 4-1
2018.10.20. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Diósd TC 5-0
2018.10.27. Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály Dunaújváros - VFC USE 0-2
2018.10.31. Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály Főnix - VFC USE 2-3
2018.11.03. Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Ikarus 1-2
2018.11.08. Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály Dunakanyar - VFC USE 0-7
2018.11.18. Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Érd 6-0
2018.11.24. Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Iváncsa 7-0
2018.12.01. Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály Kelen SC - VFC USE 0-3
2018.12.08.

Futsal Torna (Várpalota)
edző: Jugovics Péter (4)

edző: Burcsik Martin (3)

VFC USE (3) - Várpalota 10-11
FC Ajka - VFC USE (4) 4-3
VFC USE (3) - VFC USE (4) 5-3
VFC USE (3) - FC Ajka 2-4
VFC USE (4) - Várpalota 2-8
 
2018.12.08. Futsal Torna (Veszprém)
edző: Burcsik Péter
VFC USE (2) - START SE 9-0
VFC USE (2) - TIAC 1-3
VFC USE (2) - UGOD SE 13-5
 
2018.12.09. Futsal Torna (Veszprém)
edző: Kozma Csaba
VFC USE (1) - Szilágyi DSE 13-1
VFC USE (1) - FC Ajka 3-1
VFC USE (1) - Szombathelyi Haladás VFC 3-2
 
2019.01.03. Nemzetközi Torna (Passau)   VII.hely
2019.01.06. Futsal Torna (Veszprém)
edző: Kozma Csaba
VFC USE (1) - Szilágyi Futsal 15-0
VFC USE (1) - FC Ajka 8-0
VFC USE (1) - Szombathelyi Haladás VFC 12-0
 
2019.01.06. Futsal Torna (Veszprém)
edző: Burcsik Péter
VFC USE (2) - START SE 6-5
VFC USE (2) - TIAC VSE 3-3
VFC USE (2) - Ugod SE 7-4
 
2019.01.06. Futsal Torna (Várpalota)
edző: Burcsik Martin
VFC USE (3) - Várpalota BSK 4-9
VFC USE (3) - VFC USE (4) 18-2
VFC USE (3) - FC Ajka 4-2
 
2019.01.06. Futsal Torna (Várpalota)
edző: Jugovics Péter
VFC USE (4) - FC Ajka 3-5
VFC USE (4) - VFC USE (3) 2-18
VFC USE (4) - Várpalota BSK 1-15
 
2019.01.06.

Futsal Torna (Balatonfüred)

edző: Fischer Norbert

 

VFC USE (5) - FAK 7-0
VFC USE (5) - BUSC 8-5
VFC USE (5) - Balatonalmádi SE 2-2
 
2019.01.26.

FUTSAL TORNA
VFC USE 1 (Veszprém)
edzőKozma Csaba


VFC USE 4 (Zirc)
edző: Jugovits Péter


VFC USE 5 (Úrkút)
edző: Fischer Norbert

(Veszprém)
VFC USE 1 - Szentantalfa 19-1
VFC USE 1 - FC Ajka 8-0
VFC USE 1 - Magyarpolány SE 23-2

(Zirc)
VFC USE 4 - Csetény SE 16-1
VFC USE 4 - FC Zirc 9-1
VFC USE 4 - Gyulafirátót SE 7-7

(Úrkút)
VFC USE 5 - Ugod SE 12-2
VFC USE 5 - FC Ajka 3-5
VFC USE 5 - Ajka Kristály 4-3 


 

 
2019.01.27. Futsal Torna (Veszprém) VFC USE 3 - Szilágyi DSE 3-5
VFC USE 3 - TIAC 5-1
VFC USE 3 - Sümeg TTE 11-3
 
2019.02.02. 12:00 Felkészülési mérkőzés  VFC USE - Zirc FC U19 3-0
2019.02.09.

FUTSAL TORNA
VFC USE1 (Veszprém)
edző: Kozma Csaba


VFC USE2 (Balatonfüred)
edző: Burcsik Péter


VFC USE3 (Veszprém)
edző: Burcsik Martin


VFC USE4 (Zirc)
edző: Jugovits Péter

(Veszprém)
VFC USE1 - Szentantalfa SE 15-1
VFC USE1 - FC Ajka 9-3
VFC USE1 - Magyarpolány SE 24-0

(Balatonfüred)
VFC USE2 - FC Zirc 3-14
VFC USE2 - BUSC 2-2
VFC USE2 - FAK 1-16

(Veszprém)
VFC USE3 - Szilágyi DSE 2-3
VFC USE3 - TIAC 5-4
VFC USE3 - Sümeg TTE 4-2

(Zirc)
VFC USE4 - Csetény SE 16-1
VFC USE4 - FC Zirc 9-1
VFC USE4 - Gyulafirátót SE 7-7

(Úrkút)
VFC USE5 - Ugod SE 15-0
VFC USE5 - FC Ajka 3-9
VFC USE5 - Ajka Kristály 14-2

 
2019.02.24. Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály Tatabányai SC - VFC USE 0-7
2019.03.02. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Dunakanyar 10-0
2019.03.09. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály Csákvár TK - VFC USE 0-7
2019.03.16. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Siófoki Bányász SE 5-0
2019.03.23. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály Gárdony VSC - VFC USE 0-14
2019.03.31. 15:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Holler UNFC 20-0
2019.04.06. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály Viadukt SE - VFC USE 3:3
2019.04.13. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Ménfőcsanak 12:1
2019.04.18. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály Diósdi TC - VFC USE 0:0
2019.04.27. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Dunaújváros PASE  
U14
2018.08.02.10.00 (Celldömölk) Felkészülési mérkőzés  Haladás - VFC USE 5-1
2018.08.09. Felkészülési mérkőzés  Ajka FC - VFC USE 1-2
2018.08.14. Felkészülési mérkőzés VFC USE - Dunaújváros 2-5
2018.08.21. Felkészülési mérkőzés VFC USE - Mészöly 1-7
2018.08.23.  Felkészülési mérkőzés Zirc VSE - VFC USE U14 "B" 2-3
2018.08.25. Bajnoki mérkőzés VFC USE - Tatabánya 3-1
2018.09.05. Bajnoki mérkőzés Ménfőcsanak - VFC USE 1-20
2018.09.06. Megyei Bajnoki mérkőzés VFC USE U'! "A" - Ősi 5-1
2018.09.06. Megyei Bajnoki mérkőzés VFC USE U14 "B" - Devecser 3-2
2018.09.08. Bajnoki mérkőzés VFC USE - Csákvár 11-0
2018.19.13. MTD Veszprém megye (Keleti csoport) VFC USE U14 "A" - VFC USE U14 "C" 4-0
2018.09.13. MTD Veszprém megye (Nyugati csoport) VFC USE U14 "B" - Magyarpolány 13-0
2018.09.15. MLSZ II. osztály Siófok - VFC USE 3-2
2018.09.17. MTD Veszprém megye (Nyugati csoport) Nemesvámos - VFC USE U14 "B" 1-9
2018.09.20. MLSZ II. osztály VFC USE - Gárdony 11-0
2018.09.20. MTD Veszprém megye (Keleti csoport) Ősi - VFC USE U14 "C" 4-3
2018.09.27. 16:30   BUSC - VFC USE U14 "A" 0-0
2018.09.27. 16:30   VFC USE U14/B - FC Ajka 0-2
2018.09.30. 10:00   HOLLER FC - VFC USE 3-7
2018.10.04. 16:00   VFC USE U14 "A" - Balatonalmádi 5-1
2018.10.04. 16:00   Tapolca IAC - VFC USE U14 "B" 0-4
2018.10.04. 17:30   VFC USE U14 "C" - Balatonfüred USC 1-4
2018.10.06. 10:00   VFC USE - Viadukt SE 4-3
2018.10.11. 16:00   Várpalota - VFC USE U14 "A" 0-3
2018.10.11. 16:00   VFC USE U14 "B" - Ajka Kristály 8-2
2018.10.11. 16:00   Balatonalmádi - VFC USE U14 "C" 2-3
2018.10.18. 10:00   VFC USE U14 "A" - Gyulafirátót 17-0
2018.10.18. 16:00   Ugod - VFC USE U14 "B" 0-7
2018.10.18. 16:00   VFC USE U14 "C" - Várpalota 2-2
2018.10.20. 16:00   VFC USE U14 - Diósd TC 11-2
2018.10.25.   Zirc - VFC USE U14 "A" 2-4
2018.10.25.   Gyulafirátót - VFC USE U14 "C" 4-2
2018.10.27.   Dunaújváros - VFC USE U14 2-0
2018.10.27-28. FUTSAL CUP Veszprém U14/A  IV. hely
2018.10.31.   Főnix - VFC USE 4-0
2018.11.03.   VFC USE - Ikarus 12-0
2018.11.08.   Dunakanyar - VFC USE U14 2-4
2018.11.08.   VFC USE U14 "A" - Fűzfői AK 1-1
2018.11.08.   Sümeg - VFC USE U14 "B" 3-2
2018.11.08.   VFC USE U14 "C" - FC Zirc 4-2
2018.11.15.   Fűzfő AK - VFC USE U14 "C" 1-3
2018.11.18.   VFC USE - Érd 7-0
2018.11.23.   VFC USE - Iváncsa 10-0
2018.12.01.   Kelen SC - VFC USE 4-0
2019.02.02. 09:00   Haladás VSE - VFC USE  
2019.02.24. Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály Tatabányai SC - VFC USE 2-4
2019.03.02. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Dunakanyar 4-2
2019.03.09. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály Csákvár TK - VFC USE ELMARADT
2019.03.16. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Siófoki Bányás SE 0-6
2019.03.23. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály Gárdony VSC - VFC USE 1-7
2019.03.31. 13:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Holler UNFC 8-1
2019.04.06. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály Viadukt SE - VFC USE 8:2
2019.04.04. 16:30 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye, Kelet Ősi PSK - VFC USE "A" ELMARADT
2019.04.04. 16:30 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye, Kelet VFC USE "C" - Fűzfői AK 3:3
2019.04.04. 16:30 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye, Nyugat Devecser SE - VFC USE "B" 4:1
2019.04.11. 16:30 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye, Kelet VFC USE "A" - VFC USE "C" 10:1
2019.04.11. 16:30 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye, Nyugat Magyarpolány SE - VFC USE "B" 1:4
2019.04.13. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Ménfőcsanak 2:0
2019.04.18. 17:00 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye, Kelet VFC USE "C" - Ősi PSK 3:3
2019.04.18. 14:00 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye, Nyugat VFC USE "B" - Nemesvámosi LSE 3:3
2019.04.18. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály Diósdi TC - VFC USE 0:8
2019.04.25. 16:00 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye, Kelet VFC USE "A" - Balatonfüredi USC  
2019.04.25. 17:00 Bajnoki mérkőzés, MTD Veszprém megye, Nyugat FC Ajka - VFC USE "B"  
2019.04.27. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ II. osztály VFC USE - Dunaújváros PASE  
U13
2018.07.31. 10:00 Felkészülési mérkőzés Siófok - VFC USE 4-1
2018.08.15. Felkészülési mérkőzés Kelen FC - VFC USE 1-7
2018.08.19. Felkészülési mérkőzés VFC USE - Békéscsaba 2-7
2018.09.02. Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) VFC USE - Siófok 3-2
2018.09.08. Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) Pécs - VFC USE 3-2
2018.09.15. Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) VFC USE - Szekszárd 5-2
2018.09.21. Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) Kaposvár - VFC USE 0-1
2018.09.29. 14:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) VFC USE - TSC Tatabánya 6-0
2018.10.13. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) PVSK - VFC USE 1-3
2018.10.20. 14:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) VFC USE - Puskás Akadémia FC 0-7
2018.10.21. 10:00-12:30 Bozsik C Torna Veszprém Díjazott: Pálfi Roland  
2018.10.28. Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) MOL Vidi - VFC USE 7-1
2018.11.04. Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) VFC USE - Paks 2-0
2019.01.02. Nemzetközi Torna (Passau)   II.hely
2019.01.12. LÉTRA - TORNA (Marcali)   III.hely
2019.01.13.

Futsal Torna

VFC USE 1 (Veszprém) edző: Gunther Zsolt
VFC USE 2 (Várpalota) edző: Nagy László
VFC USE 3 (Balatonfüred) edző: Varga Tamás

(Veszprém)
VFC USE 1 - Szilágyi DSE 2-15
VFC USE 1 - FC Ajka 4-11
VFC USE 1 - Sümeg TTE 1-14
VFC USE 1 - TIAC 2-8

(Várpalota)
VFC USE 2 - BUSC 11-1
VFC USE 2 - Várpalota BSK 11-0
VFC USE 2 - PELC 3-2
VFC USE 2 - Balatonalmádi SE 16-0

(Balatonfüred)
VFC USE 3 - BUSC 15-1
VFC USE 3 - Tihany FC 26-0
VFC USE 3 - Balatonalmádi SE 3-0
VFC USE 3 - FAK 17-0

 

 
2019.01.26. Felkészülési mérkőzés ZTE FC - VFC USE  4-1
2019.01.26. Bene Kupa (Kaposvár)   IV.hely
2019.02.02. Novák Dezső Teremtorna (Tapolca)   III.hely
2019.02.03. Fursal Torna
VFC USE 1 (Balatonfüred)
VFC USE 2 (Veszprém)
VFC USE 3 (Veszprém)

(Balatonfüred)
VFC USE1 - START SE1 5-9
VFC USE1 - Magyarpolány SE 7-4
VFC USE1 - START SE2 9-0
VFC USE1 - Tihany FC 11-4

(Veszprém)
VFC USE2 - VFC USE3 3-1
VFC USE2 - FC Zirc 11-1
VFC USE2 - Szilágyi DSE - 4-5
VFC USE2 - Ajka Kristály 24-0

VFC USE3 - Ajka Kristály 22-0
VFC USE3 - Szilágyi DSE 1-4
VFC USE3 - FC Zirc 13-3

 
2019.02.09. 11:00   Paks FC - VFC USE  
2019.02.10. Bozsik Torna
08:30 (Veszprémi Csoport)
10:30 (Nagyvázsonyi Csoport)
   
2019.02.08. Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia - VFC USE 7-0
2019.02.09. Felkészülési mérkőzés Paks FC - VFC USE 4-2
2019.03.02. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) Siófoki Bányász SE - VFC USE 2-1
2019.02.03. Fursal Torna
VFC USE 1 (Balatonfüred)

VFC USE1 - START SE1 5-4
VFC USE1 - Magyarpolány SE 4-3
VFC USE1 - START SE2 4-3
VFC USE1 - Tihany FC 9-2

 
2019.03.16. 12:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) Szekszárdi UFC - VFC USE 0-2
2019.03.23. 11:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) VFC USE - Kaposvári Rákóczi BFLA 4-2
2019.03.30. 14:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) TSC Tatabánya - VFC USE 1-4
2019.04.06. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) Paksi SC - VFC USE 3:1
2019.04.11. 11:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) VFC USE - PVSK 4:1
2019.04.18. 11:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) Puskás Akadémia FC - VFC USE 2:1
2019.04.17. 14:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) VFC USE - MOL VIDI FC  
U12
2018.08.04. 9:00 XVIII. Zánka - Kupa "A" csapat I. hely, "B" csapat IV. hely  
2018.08.11. 9:00 (Veszprém)  Felkészülési Nemzetközi Torna VFC USE (piros) I.hely, VFC USE (kék) VIII. hely  
2018.08.15. Felkészülési mérkőzés Kelen FC - VFC USE 2-3
2018.08.18. Felkészülési mérkőzés VFC USE - Illés Akadémia 3-2
2018.09.02. Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) VFC USE - Siófok 2-1
2018.09.08. Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) Pécs - VFC USE 2-0
2018.09.15. Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) VFC USE - Szekszárd 5-0
2018.09.21. Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) Kaposvár - VFC USE 1-7
2018.09.29. 15:30 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) VFC USE - TSC Tatabánya 7-0
2018.10.06. Nemzetközi Torna (Ausztria)   3.hely
2018.10.13. 13:30 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) PVSK - VFC USE 1-1
2018.10.20. 15:30 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) VFC USE - Puskás Akadémia FC 0-1
2018.10.28. Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) MOL Vidi - VFC USE 2-1
2018.11.04. Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) VFC USE - Paks 5-0
2019.01.13. Dribli Kupa (Tata)   I.hely
2019.01.26. Felkészülési mérkőzés ZTE FC - VFC USE 1-3
2019.01.27. Felkészülési mérkőzés Gyirmót FC GYőr - VFC USE  1-10
2019.02.03.   Kelen SC - VFC USE  
2019.02.10. 11:00   VFC USE - Paks FC  
2019.02.23. Felkészülési mérkőzés Illés Akadémia - VFC USE 1-1
2019.03.02. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) Siófoki Bányász SE - VFC USE 0-3
2019.03.16. 13:30 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) Szekszárdi UFC - VFC USE 0-6
2019.03.23. 12:30 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) VFC USE - Kaposvári Rákóczi BFLA 1-0
2019.03.30. 15:30 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) TSC Tatabánya - VFC USE 0-6
2019.04.06. 10:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) Paksi SC - VFC USE 1:1
2019.04.11. 15:00 Danon Kupa Martonvásár  
2019.04.12. 12:30 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) VFC USE - PVSK 4:0
2018.04.18. 11:00 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) Puskás Akadémia FC - VFC USE 3:0
2019.04.17. 15:30 Bajnoki mérkőzés, MLSZ I. osztály (Dél - Nyugati csoport) VFC USE - MOL VIDI FC  
U11
2018.08.05.  XVIII. Zánka - Kupa   I.hely
2018. 10.21. 10:00-12:30 Bozsik C Torna Veszprém Díjazottak: U11/A: Nagy Máté
                  U11/B: Magyar Botond
 
2018. 10.21. 10:00 Bozsik B Torna Kaposvár

VFC USE - Siófok 2-2
VFC USE - Bene Ferenc Akadémia 1-1
VFC USE - Nagykanizsa 10-0
VFC USE - Mohács 4-0
VFC USE - Szekszárd 2-0

 
2018.10.28. Gyirmót Villámtorna

VFC USE - SC Sopron 5-2
FC Petrezalka - VFC USE 3-6
VFC USE - FC DAC 1904 6-4
Gyirmót FC - VFC USE 1-3

I.hely
2018.11.04. Szombathely Torna VFC USE - Oberpullendorf 3-1
Hartberg - VFC USE 1-3
Haladás VSE - VFC USE 1-2
 
2018.11.10. Bozsik B Torna (Mohács) VFC USE - Mohács 3-1
VFC USE - Bene Ferenc Akadémia 1-1
VFC USE - Nagykanizsa 4-3
VFC USE - Szekszárd 3-1
 
2018.11.18. Bozsik B Torna (Szekszárd)

VFC USE - Siófok 4-3
VFC USE - Bene Ferenc Akadémia 1-1
VFC USE - Mohács 3-1
VFC USE - Nagykanizsa 3-1
VFC USE - Szekszárd 3-1

 
2019.01.12.

Futsal Torna
VFC USE 1 (Várpalota) 
edző: Kelemen Miklós

VFC USE 2 (Veszprém) 
edző: Finta Péter

VFC USE 3 (Veszprém)
edző: Farkas László

(Várpalota)
VFC USE 1 - Várpalota BSK 15-1
VFC USE 1 - Balatonalmádi SE 18-0
VFC USE 1 - BUSC 30-1
VFC USE 1 - Almádi DSK 9-1

(Veszprém)
VFC USE 2 - Szilágyi DSE 5-3
VFC USE 2 - PELC 4-4
VFC USE 3 - PELC 1-5
VFC USE 3 - Szilágyi DSE 9-5
VFC USE 3 - VFC USE 2 3-3

 

 
2019.01.20. Kulcsár Ferenc Nemzetközi Emléktorna (Bük)   X.hely
2019.01.20. Hirtenberger Kupa (Pápa)   V.hely
2019.02.02. Futsal Torna
VFC USE 1 (Balatonfüred)
VFC USE 2 (Veszprém)
VFC USE 3 (Várpalota)

(Balatonfüred)
VFC USE1 - BUSC 4-2
VFC USE1 - PELC 12-0
VFC USE1 - Sümegi TTE 7-3
VFC USE1 - Ugod SE 13-1

(Veszprém)
VFC USE2 - Szilágyi DSE 3-4
VFC USE2 - Tihany FC 10-4
VFC USE2 - START SE1 7-1
VFC USE2 - START SE2 7-0

(Várpalota)
VFC USE3 - Balatonalmádi SE 9-1
VFC USE3 - FC Ajka 7-5
VFC USE3 - FC Zirc 9-3
VFC USE3 - BUSC 2-4
 

 
2019.02.10. Bozsik Torna
08:30 (Veszprémi Csoport)
10:30 (Nagyvázsonyi Csoport)
   
2019.03.02. Futsal Torna
VFC USE 1 (Balatonfüred)
VFC USE 2 (Veszprém)
VFC USE 3 (Várpalota)

(Balatonfüred)
VFC USE1 - Ugod SE 10-2
VFC USE1 - Sümegi TTE 14-1
VFC USE1 - BUSC 15-2
VFC USE1 - Pápai ELC 6-0

(Veszprém)
VFC USE2 - Szilágyi DSE 7-5
VFC USE2 - Tihany FC 10-2
VFC USE2 - START SE1 4-3
VFC USE2 - START SE2 2-2

(Várpalota)
VFC USE3 - Balatonalmádi SE 8-0
VFC USE3 - FC Ajka 7-1
VFC USE3 - FC Zirc 8-2
VFC USE3 - BUSC 4-2

 
2019.03.10. Futsal Torna - DÖNTŐ
VFC USE 1
VFC USE 3

VFC USE 1 - BUSC 1 11-0
VFC USE 1 - VFC USE 3 9-2
VFC USE 1 - BUSC 2 6-0

VFC USE 3 - BUSC 2 1-3
VFC USE 3 - VFC USE 1 2-9
VFC USE 3 - BUSC 1 5-2

 
U10
2018.08.05. 9:00 XVIII. Zánka - Kupa   I.hely
2018.08.26. Savária Kupa   IX.hely
2018.10.21. 10:00 Bozsik B Torna Kaposvár VFC USE - Siófok 1-3
VFC USE - Bene Ferenc Akadémia 4-1
VFC USE - Nagykanizsa 1-0
VFC USE - Mohács 5-1
VFC USE - Szekszárd 6-3
 
2018.10.28. Gyirmót Villámtorna   I.hely
2018.11.04. Szombathely Torna VFC USE - Oberpullendorf 
Hartberg - VFC USE
Haladás VSE - VFC USE
 
2018.11.10. Bozsik B Torna (Mohács) VFC USE - Mohács 1-0
VFC USE - Bene Ferenc Akadémia 2-0
VFC USE - Nagykanizsa 4-2
VFC USE - Szekszárd 2-0
 
2018.11.18. Bozsik B Torna (Szekszárd) VFC USE - Siófok 0-2
VFC USE - Bene Ferenc Akadémia 2-4
VFC USE - Mohács 3-3
VFC USE - Nagykanizsa 2-0
VFC USE - Szekszárd 1-0
 
2019.01.13. Pápa Kupa A csapat - I.hely
B csapat - VI.hely
 
2019.01.26. DAC KUPA (Dunaszerdahely)
Nemzetközi Torna
  II.hely
2019.02.10. CERESIT KUPA    
U9
2018.08.05. 9:00 XVIII. Zánka Kupa   I.hely
2018.10.14. 10:00 Bozsik Fesztivál

Díjazottak: Békési Péter U9, 
                 
Papa Zétény,
                  Kuti Alexander U8

 
2018.10.28. Bozsik C Torna Díjazott: Molnár Mátyás  
2018.11.04. Szombathely Torna VFC USE - Hartberg
Haladás VSE - VFC USE
Ajka FC - VFC USE
 
2018.12.01. Futsal Torna (Várpalota)
edző: Bényi Kálmán
VFC USE - Várpalota 11-0
VFC USE - Ajka 2-4
VFC USE - BUSC 5-1
 
 
2018.12.01. Futsal Torna (Veszprém)
edző: Farkas László

VFC USE - Szilágyi DSE 9-2
VFC USE - Balatonalmádi SE 18-0
VFC USE - TIAC 10-4
VFC USE - START SE 19-2

 
2018.12.02. Futsal Torna (Balatonalmádi)
edző: Finta Péter
VFC USE - Balatonalmádi SE 11-3
VFC USE - FAK 16-0
VFC USE - Tihany FC 17-0
VFC USE - BUSC 8-4
 
2019.01.19. 09:00

Futsal Rájátszás

 

(Úrkút)
VFC USE 1 - TIAC 4-2
VFC USE 1 - FC Ajka 8-1
VFC USE 1 - PELC 3-5

VFC USE 2 - FC Ajka 2-5
VFC USE 2 - TIAC 4-1
VFC USE 2 - PELC 3-4

(Zirc)
VFC USE 3 - Sümeg TTE 9-1
VFC USE 3 - Zirc FC 2-6
VFC USE 3 - Csetény SE 5-3

 
2019.01.26. Ezerjó Kupa (MÓR)   I.hely
2019.01.27. Kulcsár Emléktorna (Bük)   III. hely
2019.02.03. Ikrény Torna    
U8
2019.01.12. Üstökös - Kupa (Győr)   III.hely
2019.01.13. Ajka - Kupa (Ajka)   I.hely
2019.01.26. Hirtenberger Kupa (Pápa)   I.hely
V.hely
U7
2018.10.14. 11:30 Bozsik Fesztivál

Díjazottak: Csifcsák Noel,
                   Horváth Zétény,
                 
  Kovács Bence,
                   Szokolik Olivér U6-U7

 
2018.10.28. Bozsik C Torna Díjazottak: Bolváry Botond,
                  Bényi Péter,
                  Putics Benett,
                  Juhász Ádám,

                  Rédling Máté
 
2019.01.13. Üstökös - Kupa (Győr)   VI.hely
2019.01.27. Hirtenberger Kupa (Pápa)   V.hely
Lányok
U19
2018.09.08. 11:00 Bajnoki mérkőzés Gyirmót SE - VFC USE 1-2
2018.10.14. 16:00 Bajnoki mérkőzés VFC USE - FC Ajka 10-0
2018.10.30. 11:00 Bajnoki mérkőzés VFC USE - MTE 1904 8-0
2018.11.04. 10:00 Bajnoki mérkőzés VFC USE - Csákvár 14-0
2018.11.08. 16:00 Bajnoki mérkőzés Pápai ELC - VFC USE 1-0
2018.11.21. 14:00 Bajnoki mérkőzés VFC USE - ZTE 14-0
2018.11.24. 14:00 Bajnoki mérkőzés VFC USE - Puskás Akadémia 2-1
2018.11.27. Bajnoki mérkőzés SC Sopron - VFC USE 1-4
2018.12.07. Bajnoki mérkőzés Balatonfüredi FC - VFC USE 1-6
2019.02.09. 10:00   VFC USE - MOL VIDI  
U16
2018.09.01. 15:00 Bajnoki mérkőzés Pécs - VFC USE 1-2
2018.09.05. 17:00 Bajnoki mérkőzés VFC USE - FC Ajka 29-1
2018.09.22. 11:00 Bajnoki mérkőzés SC Sopron - VFC USE 0-16
2018.10.03. 15:30 Bajnoki mérkőzés VFC USE - Balatonfüredi FC 17-0
2018.10.16. 16:00 Bajnoki mérkőzés Pápai ELC - VFC USE 2-3
2018.10.27. 11:00 Bajnoki mérkőzés VFC USE - Kaposvár 1-1
2018.11.10. 10:00 Bajnoki mérkőzés Gyirmót SE - VFC USE 1-3